Duyurular

Marmara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, Finansal Kurumlar Birliği işbirliğiyle düzenlenen "Finansal Kurumlarda Temel Uzmanlık" sertifika programının yedincisi tamamlandı.

Marmara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, Finansal Kurumlar Birliği işbirliğiyle düzenlenen "Finansal Kurumlarda Temel Uzmanlık" sertifika programının yedincisi tamamlandı.Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketlerinde çalışan ve VII. Finansal Kurumlarda Temel Uzmanlık Sertifika Programında başarı göstererek 27 Haziran 2018’de düzenlenen törende sertifika almaya hak kazanan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Marmara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (MÜSEM) finansal kiralama, faktoring ve finansman şirketleri sektörlerinde mesleki gelişimin desteklenmesi ve finansal okuryazarlığı destekleyip geliştirmek amacıyla Finansal Kurumlar Birliği işbirliğiyle düzenlediği "Finansal Kurumlarda Temel Uzmanlık" sertifika programının yedincisi Finansal Kurumlar Birliği'ninde, 27 Haziran 2018 tarihinde yapılan törenle tamamlandı.

Finansal kiralama, faktoring ve finansman şirketlerinde çalışan genç profesyoneller Marmara Üniversitesi’nin öğretim üyeleri ve bu sektörlerde çalışan gönüllü profesyonellerden ders alarak eğitimlerini tamamlamış oldu. Yoğun mesleki eğitim sonrasında öğrencilere sertifikaları BDDK Başkan Yardımcısı Mehmet Rıfat Kurt, Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Özgür Çatıkkaş ve MÜSEM Müdürü Prof. Dr. Ahmet Yılmaz Finansal Kurumlar Birliği Başkanı Mehmet Cantekin ve öğretim üyeleri ile sektör yöneticileri tarafından verildi.

Törende aynı zamanda FKB Yayınlarının ilki, “Banka Dışı Finansal Kurumlar ve Muhasebe Uygulamaları” nın yazarı, BDDK Daire Başkanı Önder Yılmaz katılımcılara kitabını imzaladı.