Duyurular

FKB, Uludağ Ekonomi Zirvesi Destek Sponsoru

FKB, Uludağ Ekonomi Zirvesi Destek Sponsoru

Finansal Kurumlar Birliği, dünyadan ve Türkiye’den değerli konuşmacılar ile iş insanlarını bir araya getiren 5. Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin destek sponsorluğunu üstlendi. Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen etkinlik, 25-26 Mart’ta Uludağ Grand Yazıcı Otel’de gerçekleşecek. Açılış resepsiyonu ise  24 Mart 2016 saat 19:30’da yapılacak.

Destek sponsoru olduğumuz Uludağ Ekonomi Zirvesinin 2. gününde (26 Mart 2016 saat 8:30’da) "Global Marka Yolculuğu" isimli panel, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Osman Zeki Özger moderatörlüğünde gerçekleşecektir

ULUDAĞ EKONOMİ ZİRVESİ HAKKINDA
Capital ve Ekonomist dergilerinin 2012 yılından bu yana gerçekleştirdiği Uludağ Ekonomi Zirvesi, dünyadan ve Türkiye’den önemli konuşmacıları ve iş insanlarını buluşturuyor. Global ve yerel konuların tartışıldığı Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin 2016 yılında beşincisi düzenlenecek. Uludağ Ekonomi Zirvesi bugüne kadar dünyaca ünlü ekonomistleri, dünyanın ve Türkiye’nin en büyük şirketlerinin CEO ve yöneticileri ile siyaset dünyasından önemli isimleri konuşmacı olarak ağırladı. Zirve’nin bugüne kadarki konuşmacıları arasında Ali Babacan, Mehmet Şimşek, Nouriel Roubini, Marc Faber, Muhtar Kent, Hamdi Ulukaya, Christian Wulff, Jack Straw, Fatih Terim, Kai Georg Diekmann, Jared Cohen, Jean Claude Trichet gibi birbirinden değerli isimler yer aldı.

Detaylar ve program için tıklayınız